„Mercedes-Benz Actros“ – Tai tikrai labai geras sunkvežimis.

„Mercedes-Benz Actros“ – Tai tikrai labai geras sunkvežimis.

Lapkričio 2015.

Išbandęs naująjį „Mercedes-Benz Actros“ sunkvežimį labai teigiamai vertinu naująjį variklį, sąstato stabilumą kelyje. Atkreipiau dėmesį į sunkvežimio aptakumą, nes negirdėjau jokio oro švilpimo, kuris yra būdingas kitiems sunkvežimiams.

Vertinant kuro sąnaudas, galiu pasakyti, kad bandymo metu jos buvo tikrai mažos ir siekė vos 25 litrus šimtui kilometrų. Taip pat įsivertinau, kiek man buvo naudingi „Mercedes-Benz“ centre organizuoti kursai, kuriuose buvo kreipiamas dėmesys į inercinės jėgos naudojimą, stabdymą koja, varikliu ir pavaromis. Po šio naujojo modelio bandymo išsianalizavau kompiuterio pateiktus rodmenis, kurie procentaliai pateikia informaciją apie mano vairavimo ypatumus, naudojamus stabdymo būdus ir kitą informaciją.

Taip pat įvertinau ir labai geras poilsio sąlygas kabinoje bei išskirtinį patogumą vairuotojui. Įprastai vairuoju kito gamintojo sunkvežimį ir naująjį „Mercedes-Benz Actros“ sunkvežimį vertinu tikrai labai gerai. Teko be perstojo vairuoti šį „Actros“ modelį virš 9 valandų „gryno važiavimo“ ir įvertinau, kiek tai patogus vairuotojui sunkvežimis – labai patogi sėdynė, laikant vairą apima jausmas, kad vairuoji lengvąjį automobilį, o po dviejų savaičių praleistų po darbo kabinoje, labai gerai įvertinau ir klimato kontrolės sistemą. Tai tikrai labai geras sunkvežimis.

Vairuotojas Ramūnas Stankevičius.